خدمات تخصصی ژنراتورهای دیزلی و گازی

با تکیه بر اصل مشتری مداری، همواره تلاش کرده ایم تا با ارائه خدمات پس از فروش مناسب، رضایت خاطر مشتریان محترم را فراهم آوریم.

ارائه پشتیبانی مناسب و خدمات پس از فروش مربوطه نظیر آموزش، تامین قطعات مصرفی و یدکی، باعث می شود که مشتریان این شرکت، افتخار همراهی همیشگی را به شرکت مشارکت نیرو بدهند. ما از ابتدا تا انتهای راه، همراه باوفای شما خواهیم بود.

طراحی مهندسی نیروگاههای دیزلی و گازی

پیاده سازی نیروگاه دیزلی یا گازی امری پیچیده است که طراحی در آن حرف اول را میزند. عمده نگرانی مشتریان بعد از اصالت موتورژنراتورها و ضمانت تامین قطعات یدکی اصلی برای موتورژنراتورهای دیزلی و گاز سوز، نحوه طراحی نیروگاه دیزلی و یا گازی می باشد که از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

Design Diesel Generators
Supply Diesel Generators

تامین موتور ژنراتور، نصب و راه اندازی و بهره برداری

عمده تمرکز شرکت مشارکت نیرو بر تامین انواع موتورژنراتورهای دیزلی از معتبر ترین برندهای جهانی مانند Cummins Power و VOLVO و همچنین تامین موتورژنراتورهای گازسوز LIEBHERR می باشد.

تامین قطعات یدکی و مصرفی ژنراتورها

قطعات یدکی اصلی متضمن کارکرد پیوسته و بدون نقص می باشند. تامین قطعات یدکی و مصرفی یک پروژه بدون در نظر گرفتن توان آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اهمیت این موضوع صرفا در تامین قطعات یدکی اصلی و تامین آن از سازنده موتورزنراتورها می باشد چرا که تامین قطعات غیر اصلی از هر سازنده ای برای همه فروشندگان وجود دارد.

Generator Spare Part
Generator Maintanace Service

انجام سرویسهای دوره ای ژنراتورها

سرویسهای دوره ای یک موتورژنراتور و یا یک نیروگاه از مهم ترین عوامل در میزان تولید برق پایدار و با کیفیت می باشد. استفاده از قطعات اصلی و تعویض این قطعات در زمان های اعلام شده می تواند خروجی پایدار یک موتورژنراتور و یا یک نیروگاه را تضمین نماید.

© 2022 · کلیه حقوق این سامانه متعلق به شرکت مشارکت نیرو آریا کیش می باشد.